DOBRY-PRZYSTANEK

motywacja

Kto blondynce zabroni...

Blondynka czasem myśli, zdziwieni? A kto jej zabroni powiedzieć, zrobić to, co chce, zmienić zdanie, uczynić coś wbrew tzw. logice, no kto może powiedzieć jej "daj sobie spokój"? Ona nie posłucha ponieważ wie, że to nie w jej stylu, że tak nie spełni marzeń...

"Kto nie rozumie Twojego milczenia, nie pojmie Twoich słów"./J.R.R. Tolkien/

 

Czasami warto odejść choćby na chwilę by zobaczyć, czy ktoś będzie czekał...

Twarde czasy, trudne sprawy, problemy nie są wieczne, ale twardzi ludzie tak... Robisz co możesz, potem to, co jest możliwe do wykonania i nagle okazuje się, że niemożliwe nie istnieje!

 

Jeśli masz nieodpartą ochotę zostać hazardzistą to postaw na życie, to najlepsza, najbardziej fascynująca gra i postaw na siebie!  Taki "zakład" zawsze przyniesie Ci fortunę!

 

Stajesz przed lustrem i co widzisz? Powiem Ci, co powinnaś: silną, odważną, mądrą kobietę, która wiele przeszła i nigdy się nie poddała i co? Powinnaś być z siebie dumna!

 

Wszystko dzieje się po "coś". Spotykamy ludzi takich a nie innych, wraz z Nimi doświadczamy zmian czasem po to by zawalczyć, a czasami by odpuścić i tylko zmienić kierunek. Doświadczamy zła po to by móc docenić dobre rzeczy. Naiwnie wierzymy, kiedy jesteśmy podle okłamywani by nauczyć się ufać wyłącznie sobie. Jednak zwykle tracimy to, co dobre by w końcu otrzymać to, co najlepsze....

I jaki wniosek? Zawsze warto!

d95414fae472efff85f92acff17128a5.jpg

Zawsze jest o co walczyć! Nigdy nie decyduj się na pełzanie skoro czujesz, że zostałeś stworzony do latania!

 

4d3f2d75649bbeca0aaed3b0cfb0b81c.jpg4d3f2d75649bbeca0aaed3b0cfb0b81c.jpg