DOBRY-PRZYSTANEK

Garda...

"Czasem nie chodzi o to, żeby wygrać

lecz o to, żeby się nie poddać".

/L.H.Zelman/

 

Kto rozumie wie jak, kto nie rozumie nie ruszy z miejsca...

 

Czasem warto być nawet dla siebie cierpkim plasterkiem cytryny, działanie orzeźwiające, energetyzujące, wzbogacające, ale nie dla mięczaków !

Nigdy nie odpowiadaj na pytanie  "po co?", zawsze pytaj dla kogo i odpowiadaj "dla siebie". Ponieważ "szczęśliwa Ty" to powód do szczęścia dla tych, którym na Tobie zależy, a gdy takich brak masz powód by jeszcze bardziej dbać o siebie :)

PALMIARNIA.jpg

Czy walka ma sens? Czy kolejne otarcia na kolanach po setnym upadku zagoją się? Czy masz jeszcze siłę? Nawet jeśli powiesz "nie" zawsze myśl "tak" :)  Świat z perspektywy "leżąc na twarzy" z wzrokiem na poziomie "kolan mrówki" jest mało budujący, ale inspirujący...by wstać i przestać "taplać" się w resztkach wczorajszego potknięcia...

Co możesz zrobić? Zawsze możesz paść na pysk(średnia przyjemność jednak jak lubisz Twoja sprawa), ale możesz też zafundować sobie extra przyjemne doznanie czyli wstać pomimo wszystko i działać ponad wszystko... Dobrze wybrać, określić cel i siłę pragnienia czyli jak bardzo na to zasługuję? A zasługujesz? Zasługujesz(tak, Ty która to teraz czytasz!) na wszystko co najlepsze :)