DOBRY-PRZYSTANEK

motywacja

Ona jest

Miałam nie wracać, ale jak biec w kierunku czegoś, co się kocha, jak powiedzieć pasji "już cię nie pragnę" skoro pragnę jeszcze bardziej, jak odpuścić gdy nie jest to zgodne z twoją naturą, jak powiedzieć "nie" kiedy pragniesz mówić "tak"...

Kiedyś zawsze myślałaś" byłam" i "będę", teraz tylko "jestem" i to jestem jest najważniejsze...

Brakuje ci siły ? Pojawia się wraz z podjętym działaniem, a zatem działaj i myśl, co jeszcze dobrego możesz zrobić dla siebie.

Co sprawia, że stajemy się silniejsi ? Świadomość, że dajemy radę, raz lepiej raz gorzej, ale zawsze radzimy sobie z różnymi przeciwnościami. Pamiętaj, że im bardziej się starasz tym więcej znajdziesz szans i możliwości.

Nie bój się gdy pojawi się przed tobą mur, którego nie dasz rady ominąć, zburzyć, obejść, przeskoczyć po prostu poszukaj innej drogi. Czasami musisz zrezygnować z wcześniej wybranej ścieżki by znaleźć inną a wraz z nią nowe wyzwania.Nie bój się rezygnacji na rzecz poszukiwania.

Pamiętaj, że gdy idziesz to tak naprawdę nie liczy się cel, ale droga, jest najważniejsza ponieważ ona cię tworzy, kształci, wzmacnia, wzbogaca. Cel jest końcem więc nie śpiesz się wybierz taką ścieżkę, która zajmie ci dużo czasu, będzie kręta, wymagająca i trudna do pokonania, idź i smakuj wszystkiego, śmiej się, płacz, ucz, doświadczaj, ale nie szukaj celu po prostu idź.

Jak o sobie pomyślisz -taką się staniesz. Jeśli posiejesz wiarę -zbierzesz spełnienie.

Pamiętaj, że gdy los pozornie zamknie ci wszystkie drzwi twoja wiara otworzy ci te, których dotąd nie dostrzegałaś...

 

Ps. Dziękuję za serce, wsparcie i inspirację: Gabi, Oli i Piotrkowi

http://dojrzalosc-gabi.blogspot.com/  Gabrysia

http://zlepekblogowychklepek.blog.pl/  Ola

 

07-31-12_0533.jpg